Uyanık TV Box for Android TV apk for firestick tv

Download Uyanık TV Box on Firestick

Published by Makersoft LTD

Category: Video Players & Editors | Rated From 0 votes


What's Cool

1. ☛ 24DVR ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir.

2. Android TV için özel olarak dizayn edilmiş Türk TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama.

3. ☛ BİZE YAZIN: Uygulama içerisinden sağ üst köşede "?" ikonuna basip yardım sayfasından bize ulaşabilirsiniz.Software PicturesHow to Download and Install Uyanık TV Box on Firestick/FireTV

Note: Fire TV devices are not fully compatible with all Android apps - some games and apps may not work as intended.

Steps to install Uyanık TV Box:
  1. On device homescreen, goto "Find" » "Search." Search for "Downloader". Select the Downloader app. Click on "Download".
  2. Once Downloader is installed, go back to your device's homescreen and open Settings » My Fire TV » Developer Options » Install Unknown Apps. You'll see the Downloader app. Click on it. This will set "Unknown Sources" to "On" for the Downloader app, which will enable side-loading on your device.
  3. Now, Open ...

The app description of Uyanık TV Box for Android TV

Uyanık TV Box for Android TV is an Apk android app that was developed by Makersoft LTD. It belongs to the Video Players & Editors genre. The latest version of is version 2.4 and the it requires 5.0 to run it. If your Firestick runs on a higher android version than this, you have nothing to worry about.

Android TV için özel olarak dizayn edilmiş Türk TV kanallarını hem canlı hem de geriye dönük olarak izleyebileceğiniz bir uygulama. Artık sevdiğiniz TV programlarını kaçırmayacaksınız. Çünkü Uyanık TV Box Edition desteklediği kanalların yayınlarının son 24 saatini gösterebilme özelliğine sahip. Desteklenen kanallar 24DVR etiketi ile işaretlenmiştir. Diğer kanalların ise sadece canlı yayınını izleyebilirsiniz. ★ 24 saat DVR (Geriye Al İzle) ★ İzlerken yayın akışını görebilme Son 24 saati nasıl izlerim? Sadece logosunda 24DVR etiketi olan kanalların son 24 saati izlenebilir. TV yayınını izlerken ekrana dokunulduğunda kontrol menüsü gelir. Bu menude TV ikonuna tıklandığında kanalın yayın akışı getirilir. Yayın akışından son 24 saat içinde yayınlanmış bir programa tıklayarak izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer program istenen yerden başlamazsa en üstteki çubuk (slider) veya 60s ileri/geri butonları ile ince ayar yapılır. ☛ 24DVR ABONELİĞİ: 24 saat geriye sarma özelliğini kullanabilmeniz için bu servise uygulama içerisinden abone olmanız gerekmektedir. Ayrıca uygulama içindeki reklamları görmezsiniz ve TV Rehberini tüm fonksiyonları ile kullanabilirsiniz. ☛ BİZE YAZIN: Uygulama içerisinden sağ üst köşede "?" ikonuna basip yardım sayfasından bize ulaşabilirsiniz. UYARI: Uyanık TV kanalları ekleme ve çıkarma hakkına sahiptir. Zaman içerisinde kanal sayısı değişebilir.

Alternatives to Uyanık TV Box Show all
More Apps by Makersoft LTD