FinansCepte Döviz & Altın Kurları - Borsa BitCoin apk for firestick tv

Download FinansCepte Döviz & Altın Kurları on Firestick

Published by Finanscepte

Category: Finance | Rated 4.6/5 From 58,839 votes


What's Cool


Software PicturesHow to Download and Install FinansCepte Döviz & Altın Kurları on Firestick/FireTV

Note: Fire TV devices are not fully compatible with all Android apps - some games and apps may not work as intended.

Steps to install FinansCepte Döviz & Altın Kurları:
  1. On device homescreen, goto "Find" » "Search." Search for "Downloader". Select the Downloader app. Click on "Download".
  2. Once Downloader is installed, go back to your device's homescreen and open Settings » My Fire TV » Developer Options » Install Unknown Apps. You'll see the Downloader app. Click on it. This will set "Unknown Sources" to "On" for the Downloader app, which will enable side-loading on your device.
  3. Now, Open ...

The app description of FinansCepte Döviz & Altın Kurları - Borsa BitCoin

FinansCepte Döviz & Altın Kurları - Borsa BitCoin is an Apk android app that was developed by Finanscepte. It belongs to the Finance genre. The latest version of is version 5.6.7 and the it requires 4.2 to run it. If your Firestick runs on a higher android version than this, you have nothing to worry about.

Güncel serbest piyasa doviz kurları, altın fiyatları, bist ( borsa istanbul hisse senetleri ) bitcoin, ethereum, ripple(xrp), litecoin(ltc), dash, dodge(doge), zcash(zec), monero(xmr) ,iota ( iot /miota ) ve diğer dijital paralar (coin) ve farklı marketlerin (paribu,btcturk, koinim,koineks, bitstamp,bitfinex,kraken vs) * Binlerce Kullanıcıdan Döviz, Altın, Hisse Senedi (bist) ve Bitcoin, Ethereum, Ripple ... Yorumları * Döviz Çevirici * Ev, Araba ve İhtiyaç Kredisi Sorgulama * Yatırım sayfası ile farklı bankalardaki doviz,altın ve bitcoin, ethereum yatırımlarınızın farklı kar/zarar durumlarını takip edebilme * Kripto Para Al / Sat Sinyalleri (pro özellik) * Güvenilir Kaynaklardan Finans ve Piyasa Haberleri, Teknik Analizler * Ekonomi Yazarları * TCMB Merkez bankası, Garanti, Akbank, Halkbank, Vakıfbank, Finansbank ve Diğer Türk Bankalarının Döviz Alış Satış Kur Fiyatları * Kişisel portföy oluşturabilme, istediğiniz döviz kurunu yada altını ana sayfanıza taşıyarak ayrı takip etme * Döviz ve altın fiyatlarına sınırsız sayıda alarm kurma, hedeflediğiniz değere geldiğinde otomatik olarak bilgilendirme * Dolar, ruble, euro, yen, sterlin, dinar ve diğer 67 farklı döviz kuru ve Çeyrek, Yarım, Tam(Cumhuriyet), 14 Ayar, 22 Ayar ve 24 Ayar Altın(Gram altın) altın fiyatları * Bitcoin, Ethereum, Ripple, LiteCoin gibi dijital (kripto) para fiyatları, grafikleri ve yorumları * Aylık döviz kurları , altın fiyatları ve borsa istanbul hisse senetleri değişim grafiği * 30 saniye gecikmeli canlı / günlük döviz kurları , altın fiyatları * 15 dk gecikmeli Borsa İstanbul Hisse Senedi Fiyatları * Döviz kurları widget / eklenti * Döviz, altın fiyatlarının banka kur bilgileri * Döviz, altın, emtia, parite ve dijital para (coin) detay sayfalarında haftalık, aylık ve 3 aylık grafik opsiyonu * Telefon bildirimlerine ek olarak e-posta ve SMS (pro/sms paket) ile de alarm alabilme özelliği * Günlük piyasa döviz, altın portfoy alarmı kurabilme * Popüler varlıkların destek / direnç noktalarını gösterme ve alarm kurabilme * Yatırımlarınız arası arbitraj işlemi girebilme ( pro paket ) * Günlük,Haftalık ve Aylık Yatırım Raporları ( pro paket )

Alternatives to FinansCepte Döviz & Altın Kurları Show all